Круглий стіл “Усе в житті залежить від нас”

12.11.2020 | 16:40

11 листопада 2020 року студенти третього курсу (група УФО-31с) спеціальності «Облік і оподаткування» та викладач кафедри обліку, аналізу і контролю Людмила Петришин прийняли участь у круглому столі ✅“Усе в житті залежить від нас”. Організатором заходу виступила кафедра обліку та оподаткування Національної академії статистики, обліку та аудиту (м.Київ).

У засіданні взяли участь понад 60 учасників – громадські діячі, науковці та студенти з України та країн Європейського Союзу. Робота круглого столу відбулася у режимі онлайн, за допомогою платформи ZOOM, у формі представлення презентацій доповідей студентами, виступів та наукової полеміки.✅ Мета заходу – сприяння формуванню життєвої компетентності особистості, становленню її як творця і проектувальника власного життя. Попри онлайн формат, на засіданні панувала атмосфера фахової дискусії та емоційної єдності учасників.

Дякуємо організаторам за запрошення і до зустрічі у форматі живого спілкування!