25.11.2022 | 10:24

22 листопада 2022 року відбувся Круглий стіл студентського наукового гуртка «Державотворець» кафедри публічного адміністрування та управління бізнесом на тему: «Актуальні проблеми публічного управління та адміністрування у воєнний час». До заходу долучилися понад 35 учасників: здобувачі вищої освіти 1-5 курсів освітньої програми «Публічне адміністрування та управління бізнесом» та професорсько-викладацький склад кафедри публічного адміністрування та управління бізнесом факультету управління фінансами та бізнесу.

Модераторами заходу виступили: керівник наукового гуртка «Державотворець» доц. Решота О. А. та староста наукового гуртка, студентка групи УФП-31с  Боднарук Надія

У рамках роботи Круглого столу здобувачі вищої освіти презентували власні наукові дослідження на актуальну проблематику публічного управління та адміністрування у воєнний час, а саме:

1.Боднарук Надія, УФП-31с «Роль молодіжних організацій у розвитку демократичного суспільства» (керівник – доц. Решота О. А.)

2.Даценко Дмитро, УФПМ-11с «Основні аспекти релокації бізнес-структур під час дії воєнного стану в Україні» (керівник – доц. Герасименко О. В.)

3.Кормило Марія, УФП- 31с «Публічне управління на регіональному рівні» (керівник – доц. Решота О. А.)

4.Чернєва Аліна, УФП-11с «Роль молоді у становленні демократичного врядування держави» (керівник – доц. Решота О. А.)

5.Малиш Вікторія, УФП-11с «Засади антикорупційної діяльності в Україні» (керівник – доц. Решота О. А.)

6.Овчіннікова Вероніка, УФП-11с «Впровадження новітніх технологій у наданні публічних послуг» (керівник –доц. Решота О. А.)

7.Дрозд Юліанна, УФП-41с «Механізм регулювання  малого підприємництва в умовах довоєнного та післявоєнного періодів» (керівник – доц. Герасименко О. В.)

8.Білетнікова Діана, УФП-21с «Особливості діяльності Антимонопольного комітету України в умовах війни» (керівник –доц. Решота О. А.)

9.Єзерська Уляна, УФП-41с  «Особливості публічного управління зайнятістю населення в умовах воєнних дій» (керівник – проф. Васьківська К. В.)

10.Стеблик Наталія, УФП-41с «Зайнятість населення та її роль в економіці України в період воєнного стану» (керівник – проф. Васьківська К. В.)

11.Бабій Вікторія, УФП-21с. «Будівельна галузь в період війни» (керівник – проф. Васьківська К. В.)

12.Ковтко Христина, УФП-21с «Громадське суспільство, як суб’єкт адміністрування публічної політики» (керівник – проф. Васьківська К. В.)

13.Щелконогов Олексій, УФП-21с «Вплив малого та середнього бізнесу на розвиток суспільства» (керівник – проф. Васьківська К. В.)

14.Семенчук Любомир, УФП-11с «Екологічні наслідки повномасштабного воєнного вторгнення для України» (керівник –доц. Решота О. А.)

1. Хомин Олександр, УФП-11с«Діяльність органів публічної влади в умовах війни»(керівник –доц. Решота О. А.)

До жвавої дискусії долучився професорсько-викладацький склад кафедри публічного адміністрування та управління бізнесом.

Висловлюємо вдячність усім учасникам Круглого столу за цікаві доповіді та плідну співпрацю. Вітаємо нових активних членів наукового гуртка «Державотворець» – студентів першого курсу ОП «Публічне адміністрування та управління бізнесом» із презентацією цікавих наукових здобутків!

Дякуємо Збройним Силам України за можливість проведення заходу! Слава Україні! Героям Слава!

#ЛНУ #ФУФБ #кафедраПАУБ #факультет_управління_фінансами_та_бізнесу #кафедрапублічногоадмініструваннятауправліннябізнесом

#університет #university #PublicAdministration #public_administration_business_management #публічнеуправліннятаадміністрування