Круглий стіл студентського науково-практичного гуртка «Податковий простір»

06.12.2022 | 13:16

Здобувачі освіти першого бакалаврського та магістерського рівня освітньої програми «Фінанси, митна та податкова справа» факультету управління фінансами та бізнесу взяли участь у роботі студентського науково-практичного гуртка «Податковий простір» (керівник – доцентка Ольга Сич). З ініціативи студентів було проведено круглий стіл «Фінансові інструменти державної підтримки бізнесу в умовах воєнного стану» 24 листопада 2022 року в режимі онлайн. Тези доповідей підготувало 40 учасників під керівництвом професорсько-викладацького складу кафедри фінансового менеджменту.

Тематика доповідей стосувалась аналізу дієвих інструментів державної підтримки бізнесу в умовах воєнного стану, таких як Єробота, податкові пільги, програма релокації та фінансової підтримки переміщеного бізнесу та внутрішньо переміщених осіб. Не оминули увагою дослідники питання впливу воєнного стану на фінансово-економічні умови діяльності суб’єктів господарювання, зміну кон’юнктури фінансового ринку, податкової бази наповнення державного та місцевих бюджетів. На завершення круглого столу учасники дискутували щодо фінансової спроможності української держави виконувати зобов’язання перед зовнішніми та внутрішніми кредиторами та умови надходження фінансової підтримки від світової спільноти у майбутньому. Активну участь у обговоренні доповідей учасників взяли магістри І курсу освітньої програми «Фінанси, митна та податкова справа» Андрій Валентеєнко, Діана Болюх, Вікторія Іванків, Олександр Майборода, Вікторія Нурієва. З матеріалами круглого столу можна ознайомитись на сторінці кафедри у розділі «Студентська наукова робота».