Круглий стіл на тему “Актуальні проблеми розвитку бізнесу в сучасних умовах”

17.05.2021 | 19:52

В рамках ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ  НАУКИ – 2021, який проводиться в Львівському національному університеті імені Івана Франка на факультеті управління фінансами та бізнесу 17 травня 2021 року під керівництвом зав. кафедри фінансового менеджменту, проф. Ситник Н.С. та викладачів кафедри проф. Ватаманюк-Зелінська У.З. та доц. Смолінська С.Д. було проведено круглий стіл на тему “Актуальні проблеми розвитку бізнесу в сучасних умовах”.

У ході проведення доповідачами піднімалися актуальні питання, які стосувалися організаційних основ функціонування фінансової системи України, проблем функціонування кредитних інституцій в державі, діяльності комерційних банків, казначейства та іншої проблематики, актуальної в умовах сьогодення. Учасники круглого столу активно долучалися до обговорення дискусійних питань та продукували нові ідеї та пропозиції щодо вирішення нагальних проблем, що існують у сфері бізнесу в сучасних умовах.