Круглий стіл кафедри фінансового менеджменту “Фінансова політика України в умовах воєнного стану”

23.05.2023 | 22:16

В рамках щорічного Фестивалю науки в Львівському національному університеті імені Івана Франка на кафедрі фінансового менеджменту 23 травня 2023 року було проведено круглий стіл на тему “ Фінансова політика України в умовах воєнного стану”, організований студентським науково-практичним гуртком «Фінанси та бізнес» під керівництвом зав. кафедри фінансового менеджменту проф. Ситник Н.С. та викладачів кафедри проф. Ватаманюк-Зелінської У.З. та доц. Смолінської С.Д.

У ході проведення доповідачами піднімалися актуальні питання, які стосувалися фінансової політики України та її особливостей в умовах воєнного стану. Окремий акцент було поставлено на наповненні бюджетів усіх рівнів в умовах воєнного стану, на специфіці ведення бізнесу в таких умовах, труднощах, з якими мають справу підприємці та на специфіці наповнення бюджетів усіх рівнів в умовах війни, що прямим чином корелює із веденням підприємницької діяльності. Учасники круглого столу активно долучалися до обговорення дискусійних питань та продукували нові ідеї та пропозиції щодо вирішення нагальних проблем, що існують у сфері бізнесу в сучасних умовах.

У роботі круглого столу виступило 22 доповідачі, виступи яких викликали жвавий інтерес учасників – студентів та викладачів кафедри. За результатами круглого столу буде опубліковано Збірник студентських тез “Фінансова політика України в умовах воєнного стану”.