Круглий стіл «Стан та перспективи розвитку ринку фінансового консалтингу в Україні».

13.10.2016 | 13:52

img_20161010_141407

img_20161010_133514Кафедрою фінансів суб’єктів господарювання 10 жовтня 2016 року в рамках святкування Дня університету було проведено круглий стіл «Стан та перспективи розвитку ринку фінансового консалтингу в Україні».

Учасниками заходу стали викладачі кафедри фінансів суб’єктів господарювання, заступник декана з наукової роботи, студенти четвертого курсу, магістри 1-го та 2-го року навчання, представники консалтингових компаній м. Львова, зокрема директор «Західної консалтингової групи» Кавин Мар’яна Федорівна.

img_20161010_141342img_20161010_135229

Питання, що обговорювались, охопили широкий спектр проблем розвитку ринку консалтингових послуг в Україні та Європі та особливостей фінансового консалтингу в системі послуг суб’єктам господарювання.

Доповідачами було розглянуто консалтинг, його сутність та сферу застосування як в межах локальних економічних питань (фінансовий аналіз, бухгалтерія, аудит, оподаткування), так і глобальних управлінських проблем (стратегічний розвиток, реорганізація, інноваційний процес). Обговорено специфіку консалтингових послуг, що полягають у наданні клієнтові обґрунтованої інформації з актуальних для нього проблем управління діяльністю суб’єкта господарювання. Учасники круглого столу дискутували щодо сучасного стану та проблемних аспектів розвитку фінансового консалтингу в Україні (Колотюк О., Врублевська Л., Калічак І.), європейських тенденцій розвиту консалтингу(Черепанин М., Субицька Д.), можливостей працевлаштування студентів в консалтингових компаніях «великої четвірки» та провідних вітчизняних компаніях (Терещук Є.). Магістр Підлужний В. розповів про власний досвід консультування малого та середнього бізнесу в компанії ТОВ «Аудиторська Фірма Контракти-Аудит».

img_20161010_133618Керівник ТОВ «Західна консалтингова група» Кавин М.Ф. познайомила присутніх з напрямками роботи компанії, еволюцією консалтингових послуг в українських реаліях, можливостями стажування та підвищення кваліфікації для фахівців у сфері фінансів. Учасники круглого столу ближче познайомились з ринком консалтингових послуг, його складовими та особливостями функціонування в межах діючого правового поля, попитом та пропозицією консалтингових послуг, можливістю працевлаштування в цій сфері. Було окреслено перспективні напрямки розвитку ринку консультування, заплановано спільні зустрічі та програми стажування студентів в консалтингових компаніях м. Львова.img_20161010_142358