Круглий стіл на тему ” Український студент як елемент ефективного ринку праці”.

09.12.2015 | 15:20

10.11.2015  на факультеті управління фінансами та бізнесу відбувся круглий стіл на тему ” Український студент як елемент ефективного ринку праці”. Координатором заходу була Кухар Наталя – голова наукового відділу СР ФУФБ. На круглий стіл були запрошені гості: представник з мерії( “Перший кар’єрний крок”), керівнику відділу в компанії “ПЗУ Україна”, бізнес-тренер, представник з європейського університету, керівник відділу працевлаштування ЛНУ ім. І. Франка, викладач кафедри обліку Долбнєва Д.В, декан факультету управління фінансами та бізнесу Стасишин А.В. та замдекана з наукової роботи Дубик В.Я.

Товариство розглянуло наступні питання:

1.Значення досвіду роботи при працевлаштуванні.

1. Практика чи теорія.
  2. Міграція робочої сили, тощло.

“Круглий стіл відбувся у дуже жвавому характері, студенти задавали питання, дискутували. Гості розповідали про свій життєвий досвід, давали поради, підказували як і де себе можна реалізувати. Все вийшло, навіть краще чим хотілось” – коментує голова наукового відділу Наталя Кухар.

” Все пройшло як завжди на високому рівні, мені дуже сподобалось” – сказав декан факультету.

Дякуємо усім гостям, учасникам, та тим хто долучився!

Переглянути світлини