Круглий стіл на тему : «Фінансове забезпечення субʹєктів господарювання Львівської області: проблеми, перспективи»

21.05.2018 | 16:43

Кафедрою фінансів суб’єктів господарювання 17 травня 2018 року був проведений круглий стіл на тему «Фінансове забезпечення субʹєктів господарювання Львівської області: проблеми, перспективи».

На заході були присутні науково-педагогічні працівники з різних вишів Львова, представники страхового і банківського бізнесу, президент Асоціації роботодавців Львівської області, а також студенти-магістри.

Учасники круглого столу виступили із доповідями на актуальні теми, презентували результати своїх досліджень, піднімали важливі питання, що стосуються фінансового забезпечення суб’єктів господарювання, дискутували та обмінювались досвідом.

Привітальне слово до учасників круглого столу: Стасишин А.В., декан факультету управління фінансами та бізнесу, к.е.н., доцент

Із програмою круглого столу можна ознайомитись за наступним посиланням: круглий стіл.