Круглий стіл на тему: «Фінансова спроможність територіальних громад в контексті реформи місцевого самоврядування»

30.11.2015 | 16:28

8 жовтня 2015 р. за ініціативи кафедр державних та місцевих фінансів та фінансів суб’єктів господарювання відбулася зустріч студентів факультету з молодшим науковим співробітником ДУ “Інститут регіональних досліджень імені М. І. Долішнього НАН України” к.е.н. Пелехатим А.О. У форматі Круглого столу на тему: «Фінансова спроможність територіальних громад в контексті реформи місцевого самоврядування» обговорено актуальні питання законодавчого обґрунтування реформи адміністративно-територіального устрою в Україні. У дискусії визначені переваги та недоліки реалізації реформи місцевого самоврядування в період сучасної політичної та економічної ситуації в державі.