Круглий стіл «Фінансова спроможність територіальних громад в контексті реформи місцевого самоврядування»

02.11.2015 | 11:15

8 жовтня 2015 р. у навчальному корпусі на Медовій Печері відбувся круглий стіл „ФІНАНСОВА СПРОМОЖНІСТЬ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД В КОНТЕКСТІ РЕФОРМИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ” за участі кафедри та студентів.
Основну доповідь виголосив Андрій Пелехатий – к.е.н., молодший науковий співробітник відділу регіональної фінансової політики ІРД ім. М.І. Долішнього НАН України.
Доповідь викликала широке зацікавлення та обговорення сеоред студентів. Пролунало багато питань та доповнень, щодо пошуку джерел фінансового забезпечення територіальних громад. Після заходу Андрій Пелехатий у неформальній атмосфері поділився досвідом наукових досліджень з молодими науковцями – учасниками гуртка „Фінансист”.