Круглий стіл: „Альтернативна концепція податкової реформи”

23.12.2015 | 09:59

Професор Карпінський Б.А., завідувач кафедри економіки та менеджменту 17 грудня 2015 року на запрошення Асоціації роботодавців Львівської області та Бізнес-школи Львівського інституту менеджменту прийняв участь в круглому столі: „Альтернативна концепція податкової реформи”. Карпінським Б.А. в рамках проблематики зроблено виступ щодо комплексного удосконалення системи адміністрування податків, зокрема, виходячи з парадигми державотворчого патріотизму з позиції податкової домінанти.
У круглому столі прийняли участь: керівники бізнес-структур, власники і головні бухгалтери компаній, представники фінансових інституцій та освітніх установ, фахівці органів державної влади та місцевого самоврядування.
Була представлена альтернативна концепція податкової реформи в Україні, що базується на створенні мотивації до детінізації економіки та застосування фіскальних стимулів для покращення купівельної спроможності громадян. Рекомендації круглого столу передано до Верховної Ради України.