Крочак Лідія – “Княгиня фото України 2019”

16.12.2019 | 21:05

14 грудня 2019 року у Чернігівському драмтеатрі відбувся один з найпрестижніших конкурсів краси України – “Княгиня України”. В чотирнадцятий раз серед 30 українських дівчат, представниць різних областей України та переможниць відбіркових конкурсів “Княгиня Львова”, “Княгиня Запоріжжя”, “Княгиня Дніпра”, ” Княгиня Чернігова” та ін., обирали найвродливішу, найрозумнішу, найхаризматичнішу княгиню.
Під час конкурсу дівчата демонстрували свої грацію, талант, кмітливість та доводили, що в наш час теж достойні звання «Княгиня України».
Серед учасниць конкурсу була студентка факультету управління фінансами та бізнесу Крочак Ліда, що навчається на 4 курсі за спеціальністю “Фінанси, банківська справа та страхування”.
Із 8 можливих корон Ліда отримала корону та титул “Княгиня фото України 2019”.
Щиро вітаємо Ліду з перемогою та зичимо ще безлічі нових титулів та звань!!!