Концерт ” Мелодії осіннього листя” до Дня Універститету та Дня працівника освіти.

09.12.2015 | 15:00

13 жовтня відбувся концерт ” Мелодії осіннього листя” до Дня Універститету та Дня працівника освіти.

Студенти виконували українські пісні на різноманітну тематитику, танцювали вальс та народний танець, веселили гостей та викладачів сценками зі студентського життя та демонстрували невеличке відео з фотографіями студентів та викладачів.

Окрім того, після концерту студенти підготували невеличкий солодкий стіл.

” Це надзвичайно красивий концерт. У мене дуже багато позитивних емоцій, я схвильований і приємно здивований таким привітанням” – прокоментував Стасишин А.В.

” Давно не було таких концертів!Ви молодці!” -найпопулярніша фраза вечора.

” Ми готувались лише 2 тижні. Та найяскравіші ідеї виникали в останні дні. Наприклад – мій вальс” – усміхнувшись розповіла голова організаційного відділу Вікторія Юрків.

Студентське життя – це впевнений крок для старту великих людей!

Переглянути світлини