ХІХ Міжнародний економічний форум «Invest in Lviv Region»

06.11.2019 | 15:49
1 листопада 2019 року студенти першого курсу групи УФП-11с спеціальності «Публічне управління та адміністрування» разом із викладачем кафедри економіки та менеджменту О. Решотою взяли участь у найважливішому економічному заході Західної України – ХІХ Міжнародному економічному форумі «Invest in Lviv Region», зокрема у пленарному засіданні на тему «Експортний потенціал Львівщини в системі євроінтеграційних процесів». Студенти мали змогу прийняти участь у дискусії щодо питань розвитку нових можливостей українського бізнесу на ринках Європейського Союзу та підтримки експортного потенціалу Львівщини на національному та регіональному рівнях. Окрім того, студентам випала унікальна нагода поспілкуватись із головою Львівської обласної державної адміністрації М. Мальським, координатором з питань торгівлі представництва ЄС в Україні Д. Крамером, головою координаційної ради Західноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації, керуючим партнером компанії Advice Group А. Подільчаком та начальником відділу управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської обласної державної адміністрації Г. Макотою.
Досвід та інформація, отримані у рамках ХІХ Міжнародного економічного форуму, стануть у нагоді студентам-першокурсникам як майбутнім управлінцям, державним службовцям та представникам бізнес-структур.