Інтегроване заняття з бізнес-аналізу для дітей військових та Героїв України, учасників «Табору майбутніх професій»

09.11.2023 | 12:16

2 листопада 2023 р. викладачі кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики факультету управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка разом із студентами групи УФЕ-21с ОП «Інформаційні технології в бізнесі» провели інтегроване заняття для дітей військових, Героїв України, а також дітей-сиріт, які втратили батьків через агресію росії й щодо цивільного населення.

Учасники «Табору майбутніх професій» від ГО “Безпечне місце” мали змогу послухати про те, якою є роль бізнес-аналітика у компаніях різних напрямів діяльності, як успішно взаємодіяти із замовником та командою, а також повчитися визначати бізнес-цілі й аналізувати найпростіші бізнес-процеси та отримати поради як опанувати професію бізнес-аналітика.

По завершенню зустрічі учасники отримали приємні подарунки на згадку про подію.

Зичимо успіхів і до зустрічі на нових заходах!