ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2020/21

26.03.2021 | 11:01

3 березня 2021 року в ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» відбулось засідання Галузевої конкурсної комісії ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 навчальному році за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» у форматі онлайн-відеозв’язку.

В Конкурсі прийняли участь студенти 2-го та 3-го курсу факультету управління фінансами та бізнесу (спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування»), а саме: Баляс Яна Сергіївна, студентка групи УФП-21с (науковий керівник: Герасименко Олена Вікторівна, доцент кафедри публічного адміністрування та управління бізнесом), Вовк Вікторія Вікторівна, студентка групи УФП-31с (науковий керівник: Маліновська Ольга Ярославівна,  доцент кафедри публічного адміністрування та управління бізнесом) та Голич Марта Іванівна, студентка групи УФП-31с (науковий керівник: Герасименко Олена Вікторівна, доцент кафедри публічного адміністрування та управління бізнесом).

Загалом, участь у ІІ турі Конкурсу взяли 105 студентських наукових робіт з 55 закладів вищої освіти України.

За підсумками, до другого етапу ІІ туру Конкурсу для наукової доповіді на підсумковій науково-практичній конференції запрошується Вовк Вікторія Вікторівна з рейтинговим балом 160.

Підсумкова науково-практична конференція відбудеться 7-8 квітня 2021 року у форматі онлайн-відеозв’язку.

За результатами участі у підсумковій науково-практичній конференції визначаються переможці Конкурсу.