14.05.2024 | 15:14

17-31 травня 2024 року в Ризі (Латвійська Республіка) відбудеться І Міжнародний науково-практичний мультидисциплінарний форум партнерської співпраці «Діалог в ім’я майбутнього».

Запрошуємо до участі.

Співорганізатори конференції:

Балтійська міжнародна академія (Латвійська Республіка), Центр вивчення іноземних мов і сертифікації ECL (Латвійська Республіка), Вища школа менеджменту та інформаційних систем ISMA (Латвійська Республіка), Національний університет «Чернігівська політехніка» (Україна), Центр адаптації державної служби до стандартів європейського союзу (Україна), ГО «міжнародна науково-освітня платформа «Оновлюйся» (Україна).

За участі та сприяння:

Люблінського католицького університету (Польща), Університету «Дубницький технологічний інститут» (Словаччина), Львівського національного університету імені Івана Франка (Україна), Західноукраїнського національного університету (Україна).

Із програмою заходу можете ознайомитися за посиланням:   2024_programa