Гостьова онлайн-лекція  “Фінансова незалежність – фінансова свобода”

07.04.2021 | 11:01
Цикл гостьових лекцій  на кафедрі фінансового менеджменту продовжується, адже запрошення роботодавців установ та організацій, де прогнозовано можуть працювати майбутні випускники, є одним із елементів співпраці та підготовки якісного фахівця.
Так, 6.04.2021 р. в межах таких зустрічей зі студентами освітньої програми “Фінанси, митна та податкова справа” на кафедру фінансового менеджменту завітала фінансовий консультант ТОВ “ОВБ Алфінанц Україна” Олександра Чепіль, яка представила свою компанію та провела гостьову онлайн-лекцію на платформі teams  “Фінансова незалежність – фінансова свобода” в рамках вивчення загальнооуніверситетської вибіркової дисципліни “Основи ведення власного та сімейного бюджету”.
Студенти мали можливість задавати питання та отримувати відповіді безпосередньо у прямому ефірі.
Доповідач розказала про квадрант грошових потоків,  про 4 способи заробляння грошей. Наголосила на методах заощадження та з чого слід починати, щоб досягнути фінансової незалежності.