Гостьова лекція представниці Odoo-спільноти в Україні Олесі Шевчук на тему «Інноваційні інструменти для управління бізнес-процесами»

11.11.2022 | 08:58

08.11.2022 р. у рамках викладання навчальної дисципліни «Автоматизація бізнес-процесів» (викладач: Васьків О. М.) студенти групи УФЕ-21с освітньої програми «Інформаційні технології в бізнесі» факультету управління фінансами та бізнесу ЛНУ імені Івана Франка прослухали лекцію на тему «Інноваційні інструменти для управління бізнес-процесами» (доповідачка: Олеся Шевчук, представниця Odoo спільноти в Україні) (Odoo Community Association).

На лекції були розглянуті наступні питання:

• Що таке Odoo?
  • Як Odoo пов’язана з ERP системами?
  • Ключові переваги Odoo.
  • Платформа Odoo і інтегровані додатки для ведення бізнесу.
  • Модулі системи: Контакти, Користувачі, CRM та ін.
  • Звітність в системі.

Практична частина лекції забезпечила студентам автоматизацію процесів взаємодії кількох модулів, а саме розглядався проектний підхід до бізнес-процесів.

Наприкінці зустрічі пані Олеся проінформувала студентів про можливість електронного навчання на платформі Odoo, яке складається із наступних курсів (відеоуроків, які містять, як теоретичну, та і практичну частини) – базового курсу для користувачів; базового курсу для розробників; базового курсу для бізнес-аналітиків.

Такі зустрічі є корисними в отриманні здобувачами освіти відповідних компетентностей в рамках вивчення курсу.

Висловлюємо щиру подяку Олесі Шевчук за насичену та змістовну зустріч!