Гостьова лекція начальниці Західного міжрегіонального управління Держпраці Єзерської Оксани

23.10.2023 | 17:34

23 жовтня 2023 року на кафедрі економіки та публічного управління Факультету управління фінансами і бізнесу ЛНУ імені Івана Франка відбулася гостьова лекція начальниці Західного міжрегіонального управління Держпраці Оксани Єзерської.

Темою лекції стали актуальні питання неформальної зайнятості в Україні. Оксана Єзерська зосередилась на таких аспектах:

• Поширеність та причини неформальної зайнятості.
  • Ризики та негативні наслідки для працівників та роботодавців.
  • Заходи державної політики щодо протидії неформальній зайнятості.
  • Практичні рекомендації щодо легалізації трудових відносин.

Під час лекції Оксана Єзерська поділилась з студентами практичним досвідом роботи Держпраці, наголосила на важливості офіційного оформлення трудових відносин та відповіла на численні запитання.

Захід викликав жвавий інтерес у студентів та став цінним доповненням до їхнього навчання.