Гостьова лекція на тему: «Теоретичні та практичні аспекти страхування життя»

02.11.2023 | 16:30

30 жовтня 2023 року на кафедрі Фінансових технологій та консалтингу в рамках вивчення дисципліни «Страхування» для студентів 36с-групи було організовано гостьову лекцію на тему: «Теоретичні та практичні аспекти страхування життя». На запрошення викладачки к.е.н., доц. Зоряни Лапішко лекцію провела Тетяна Франт, консультант страхового брокера “Starlife”.

Спікерка ознайомила студентів з особливостями функціонування ринку страхування життя в Україні, зі страховими компаніями-лідерами у цій сфері. Як консультант одного з найбільших в Україні брокерів, що обслуговує клієнтів саме щодо питань придбання страхового полісу життя, п. Тетяна детально розповіла про усі етапи отримання даної страхової послуги: від формування заявки, оплати страхового полісу до нарахування страхових виплат. Лекція проходила у форматі дискусії, студенти задавали питання, ділились власним досвідом, обговорювали практичні проблеми та виклики сьогодення. Особливо захоплива дискусія відбулась саме щодо питань практики страхових виплат при різних страхових випадках.