Гостьова лекція на тему «Професійна етика бухгалтерів і аудиторів» для студентів 1-го курсу освітньої програми «Облік, аналіз та фінансові розслідування»

27.04.2023 | 12:21

25 квітня 2023р.  для студентів 1-го курсу освітньої програми «Облік, аналіз та фінансові розслідування» в рамках академічного співробітництва та вивчення дисципліни «Вступ до фаху» на запрошення  ведучого лектора д.е.н., доцента Людмили Петришин  відбулась гостьова лекція на тему «Професійна етика бухгалтерів і аудиторів»  Чижевської Людмили Віталіївни – д.е.н., професора кафедри інформаційних систем в управлінні та обліку ДУ «Житомирська політехніка», члена Федерації професійних бухгалтерів і аудиторів України(ФПБАУ), Аудиторської палати України, Спілки аудиторів України, співавтора підручника «Професійна етика бухгалтера».

Лектор розповіла про генезис і теорії етики; етику в контексті корпоративного управління; призначення  та зміст Міжнародного Кодекс етики професійних бухгалтерів, пояснила на практичних прикладах як впливає дотримання принципів етики бухгалтерами і аудиторами в процесі їх професійної діяльності.

Дякуємо шановній професорці за надзвичайно цікаву та інформативну лекцію і надіємося на розширення формату співпраці!