Гостьова лекція на тему: «Особливості медичного страхування, або як вийти в плюс»

21.10.2022 | 09:55

У середу 19.10.2022 р.  для студентів та викладачів кафедри фінансових технологій та консалтингу  була проведена  гостьова лекція на тему: «Особливості медичного страхування, або як вийти в плюс».  Лектором заходу була тренер Національного проекту Фінансової грамотності, куратор Клубів фінансової грамотності у Львівській та Закарпатській областях, фінансова радниця ОВБ Алфінанц Україна, член ради у ФГВФО та засновниця Центру фінансового розвитку к.е.н. Олена Литвин.

Метою гостьової лекції було не лише ознайомити студентів з особливостями медичного страхування в Україні, але й надати практичну інформацію про реальні страхові випадки, страхові виплати та ризики, пов’язані зі страхуванням життя і здоров’я громадян України. Інтерактивна лекція-тренінг відбулась в аудиторії корпусу, тож формат проведення був дуже динамічний, а студенти змогли задавати питання та брати участь в обговоренні проблемних кейсів.

Зустріч була організована доцентом кафедри Лапішко З. Я.