Гостьова лекція доцента кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики Богдана Депутата

28.10.2021 | 19:54

Гостьова лекція є ефективною формою налагодження співробітництва між закладами вищої освіти та комунікації науковців!!!

Так, 28 жовтня 2021 р. в Університеті Короля Данила відбулась зустріч студентів спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення» з Богданом Депутатом, кандидатом фізико-математичних наук, доцентом кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики Львівського національного університету імені Івана Франка / Senior Software Integration Engineer компанії UKEESS Warehouse Lviv. Зустріч є традиційним елементом взаємодії з академічною спільнотою та стейкхолдерами цієї спеціальності. Тема – «SDLC. Основні підходи до розробки програмного забезпечення». Студенти отримали цінну інформацію про життєвий цикл програмного продукту, етапи його розробки та реалізації та типові проблеми, з якими зіштовхуються команди розробників в процесі взаємодії з замовниками. Також студенти отримали відповіді на запитання, що стосуються перших кроків в ІТ-галузі та необхідної мінімальної підготовки для початку роботи на посадах тестувальника чи розробника програмних продуктів.