Гостьова лекція для студентів ОП «Інформаційні технології в бізнесі»

26.11.2021 | 13:15

У четвер, 25 листопада 2021 року на запрошення Задорожної А. В. у рамках вивчення навчальної дисципліни «Дискретний аналіз» доцентом кафедри вищої математики Жумік О. В. була проведена гостьова лекція для студентів освітньої програми «Інформаційні технології в бізнесі». Лекція була присвячена вивченню основних видів відношень, таким їх властивостям, як рефлексивність, симетричність, антисиметричність, транзитивність. Наведено цікаві приклади використання відношень у різних сферах, розв’язано конкретні задачі, розкрито використання відношень для представлення графів. Поданий матеріал є корисним для вивчення дисципліни «Дискретний аналіз» і низки пов’язаних з нею дисциплін та сприятиме формуванню у студентів необхідних навичок та умінь, що передбачені освітньою програмою «Інформаційні технології в бізнесі». Щиро дякуємо Оксані Василівні за цікаву та змістовну лекцію!