Флешмоб до дня вишиванки «Вишивана сорочка наших прабабусь» кафедри публічного адміністрування та управління бізнесом
День вишиванки – це свято , яке покликано зберігати та примножувати традиції українського національного одягу. Вишиванка для українців це справжня святиня. Вишиванка символізує силу красу, родинну пам’ять. Вишивана сорочка наших прабабусь стала символом єднання їхніх правнуків і правнучок в непевні часи й у тяжку годину. То є послідовність. То є система самозбереження нації.