Дуальність у здобутті освіти: як це працює?

03.10.2023 | 20:06

21.09.2023 року відбулася зустріч завідувачки кафедри проф. Н. Ситник та гарантів освітніх програм кафедри фінансового менеджменту проф. У. Ватаманюк-Зелінської, проф. Ю. Шушкової та доц. О. Західної із начальником відділу дистанційної та дуальної освіти ЛНУ імені Івана Франка, доц. Козьмук Наталією Ігорівною.

В ході зустрічі учасники виокремили актуальні питання подальшої взаємодії, обговорили перспективи роботи з молоддю та запровадження дистанційної освіти, проблеми та можливості співпраці для впровадження дуальної форми навчання за освітніми програмами «Фінансовий менеджмент» та «Фінанси, митна та податкова справа»  першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів освіти, яка передбачає опанування практичних навичок під керівництвом досвідченого ментора.

Така співпраця сприяє опануванню професії, а після завершення навчання – можливості працевлаштування у фінансових та бізнес-структурах.