Другокурсники ОП «Інформаційні технології в бізнесі» відвідали Музей модернізму

05.12.2022 | 16:05

03 грудня 2022 р. студенти групи УФЕ-21с спеціальності 051 «Економіка» ОП «Інформаційні технології в бізнесі» факультету управління фінансами та бізнесу разом із порадником академічної групи – завідувачем кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики Іриною Шевчук мали унікальну можливість зазирнути в мистецьке минуле Львівщини, відвідавши Музей модернізму. Це нова експозиційна локація Львівської національної галереї мистецтв імені Б. Г. Возницького.

У 7-ми залах відвідувачі розглядали експозиції, що візуалізують  світогляд модернізму: від перших ранньо-модерних експериментів у руслі техногенного прогресу – до рафінованих прикладів естетики пізнього структуралізму.

Такі заходи дають можливість ознайомитися з надзвичайно багатою культурною спадщиною українського народу, що, безперечно, сприятиме формуванню цілісної особистості майбутніх фахівців, здатних до саморозвитку, пізнання нового, збагачених розумінням національних традицій і важливості цінування культурно-історичних надбань наших славних предків.