Досвід працевлаштування студентів-магістрів

10.03.2021 | 21:09
10.03.2021 р. студенти 2 курсу освітньої програми «Фінанси, митна та податкова справа» факультету управління фінансами та бізнесу ЛНУ імені Івана Франка разом із завідувачем кафедри фінансового менеджменту проф. Ситник Н.С. зустрілись із  студентами магістрами, які отримали шанс потрапити до «топових» компаній України.
Так, Катерина Жовтяк (Філія ТОВ «Нестле Україна» «Нестле Бізнес Сервіс в Європі») та Вадим Сушко (ПрАТ «КПМГ Аудит») засвідчили, що робота в такій компанії є найкращим варіантом отримання практичного досвіду, можливості навчатися у фахівців, що безумовно впливає на швидкість засвоєння теоретичного матеріалу, професійний саморозвиток  та просування кар’єрними сходинками. Адже без зусиль та самомотивації неможливо стати хорошим спеціалістом та отримати роботу мрії. Також студенти магістри акцентували увагу другокурсників на які предмети, на їх думку, варто звернути особливу увагу!