«ДІЯ» у дії ! Взаємодія «Держава і я»: участь викладачів і студентів освітньої програми “Облік, аналіз та фінансові розслідування у ряді навчальних курсів на платформі “Дія Освіта””

15.02.2024 | 12:31
Сьогодні Закон України «Про освіту» дозволяє обирати будь-який з цих видів освіти, проте найбільш оптимальним буде поєднання усіх доступних форм.
Викладачі Кафедра обліку, аналізу і контролю ФУФБ ЛНУ імені Івана Франка Lyudmyla Petryshyn та Наталія Лобода та здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) – Білецький В., Діхтярук Д., Трик М. та другого (магістерського) освітнього ступеня вищої освіти – Сваволя Є., Хмизовець В. – спеціальності “Облік і оподаткування” успішно освоїли ряд навчальних курсів на платформі “Дія Освіта” для того, щоб розширити та поглибити свої професійні компетентності щодо основ демократії, фінансової грамотності, кризової комунікації, а також задовольнити власні освітні інтереси щодо покращення цифрових навичок та особистої кібербезпеки:
➢ Персональна кібергігієна – курс створено з ініціативи Мінцифри для платформи Дія. Освіта за підтримки Проєкту USAID “Кібербезпека критично важливої інфраструктури України” та розроблено експертами Києво-Могилянської Академії;
➢ Chat GPT для підвищення власної ефективності – курс створено з ініціативи Мінцифри для платформи Дія. Освіта за підтримки Київської школи економіки;
➢ Демократія через дії – курс створено з ініціативи Мінцифри для платформи Дія. Освіта за підтримки Міжнародної Фундації Виборчих Систем (IFES Україна) у партнерстві з ГО “Боротьба за права”;
➢ Кредитна історія: що це і чому вона корисна? – курс створено з ініціативи Мінцифри для платформи Дія Освіта за підтримки програми IFC “Фінансова інклюзія задля економічного зростання” у партнерстві з Фондом Ефективного Врядування Великобританії (GGF), Державним секретаріатом Швейцарїї з економічних питань (SECO) та Українським Бюро кредитних історій;
➢ Кризові комунікації – курс розроблено з ініціативи Національного агентства України з питань державної служби спільно з Програмою розвитку ООН в Україні та за сприяння Міністерства цифрової трансформації України для платформи Дія. Цифрова освіта. Курс розроблено за фінансової підтримки Уряду Данії та Уряду Німеччини.
По закінченню курсів учасники навчання отримали сертифікати, що засвідчують набуття компетентностей, які дадуть змогу адаптуватися до професійної діяльності в епоху штучного інтелекту та цифрової грамотності в умовах військового стану і суттєво підвищують конкурентоздатність майбутніх спеціалістів на ринку праці.