Апробація та публікація результатів наукових досліджень здобувачів вищої освіти ОП «Інформаційні технології в бізнесі» у листопаді-грудні 2023 р.

27.12.2023 | 15:35

У рамках вивчення навчальної дисципліни «Цифрова економіка» (лектор доц. Олег ЯРЕМА) студенти 3-го курсу працювали над індивідуальними завданнями, кращі роботи яких презентувалися у форматі доповідей та жвавих дискусій на засіданні студентського наукового гуртка кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики «Кіберпростір», а в подальшому були опубліковані в Міжнародному журналі «Інтернаука» та в матеріалах різних міжнародних конференцій.

Також здобувачі вищої освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти ОП «Інформаційні технології в бізнесі» в процесі написання кваліфікаційних (магістерських) робіт здійснювали апробацію отриманих результатів досліджень і висновків шляхом публікації наукових статей у міжнародних журналах та виступів із доповідями на науково-практичних конференціях.

Так, у листопаді-грудні 2023 р. студенти ОП «Інформаційні технології в бізнесі» брали участь у наступних науково-практичних конференціях:

• X Міжнародна науково-практична конференція «MODERN PROBLEMS OF SCIENCE, EDUCATION AND SOCIETY» 4-6.12.2023 р. (Київ, Україна) –  Бегай В.В. (УФФ-36с), Головач Ю.М. (УФФ-36с)
  •  IV Міжнародна науково-практична конференція «MODERN RESEARCH IN SCIENCE AND EDUCATION» 7-9.12.2023 р. (Чикаго, США) – Козик А.В. (УФЕ-31с), Книш О.Г. (УФЕМ-21с), Тануляк М.М. (УФЕМ-21с)
  •  IV Міжнародна науково-практична конференція «CURRENT CHALLENGES OF SCIENCE AND EDUCATION» 11-13.12.2023 р. (Берлін, Німеччина) – Михальчишин І.В. (УФЕ-31с)
  • III Міжнародна науково-практична конференція INNOVATIVE DEVELOPMENT OF SCIENCE, TECHNOLOGY AND EDUCATION  14-16.12.2023 р. (Ванкувер, Канада) – Зварич С.В.(УФЕ-31с), Яремчук М.Л. (УФЕ-31с)

Підготовка та публікація наукових статей у міжнародних журналах:

•  Міжнародний науковий журнал «Інтернаука» Випуск 20 (154) / 2023 –  Тимчишин С.О. (УФЕ-31с), Книш О.Г. (УФЕМ-21с), Гулеватий І.К. (УФЕМ-21с), Лапінкова А.О. (УФЕМ-21с), Войкін В.О. (УФЕМ-21с)
  •  Міжнародний електронний науковий журнал «Наука онлайн». Випуск 11/2023 – Тануляк М.М. (УФЕМ-21с)
  • Міжнародний науковий журнал «Інтернаука». Серія: «Економічні науки» Випуск 11(79)/2023 – Александрович А.В. (УФЕМ-21с)
  • Міжнародний науковий журнал «Інтернаука» Випуск 21(155) / 2023 – Особа Є.Ю. (УФЕМ-21с)

За результатами участі учасники отримали відповідні сертифікати.