Анатомія змін. Що далі? Нові стратегії продуктивного ведення бізнесу

04.03.2021 | 13:22
Доценти кафедри фінансового менеджменту Дубик В.Я., Західна О.Р., Петик Л.О. та Шушкова Ю.В. взяли участь в онлайн-конференції «Анатомія змін.Що далі? Нові стратегії продуктивного ведення бізнесу», що відбулася 3 березня 2021 р.
Під час конференції експерти давали відповіді на актуальне питання«Що далі?», проте кожен із власного напряму дослідження. Зокрема, під час конференції були розглянуті наступні доповіді:
  • Андрій Длігач «Антикризовий план до 2022: що робити в першу чергу? Покрокова інструкція»,
  • Віктор Дубровін «Як думати про майбутнє, а не «гасити пожежі»;
  • Михайло Городецький «Управління клієнтським досвідом в умовах кризи»;
  • Павло Левчук «Вся справа у даних: цифри, що визначають моделі зростання бізнесу»;
  • Костянтин Павленко «Гібридна робота: тренд чи просто модне слово?»;
  • В’ячеслав Сухомлинов «Чому голова — це поганий офіс. Секрети продуктивності GTD®»;
  • Наталія Єремєєва «Як керувати бізнесом в турбулентні часи»;
  • Алла Заднепровська «Як знайти натхнення, щоб вести свою команду».
Спікери ділилися власнимибізнес-рішеннями й стратегіями, які, на їхню думку, є ефективними у 2021 році, давали цінні поради щодо того, який бізнес варто розвивати у 2021 році, як збільшити прибутки та раціонально розпоряджатись бюджетом компанії, як стати продуктивним керівником, який щодня мотивує співробітників власним прикладом, або ж як бути ефективним в умовах нової економіки та що корисного змусив зробити карантин, як заволодіти увагою клієнтів та організувати роботу бізнесу в умовах кризи. Ці та багато інших цікавих лайфхаків, озвучених на конференції, викладачі зможуть активно застосовувати у межах викладання навчальних дисциплін.