100-річчя ЗУНР: уроки для сьогодення та майбутнього

31.10.2018 | 13:09

30 жовтня 2018 року студенти групи УФО-21с разом з заступником завідувача кафедри з виховної роботи доцентом кафедри обліку і аудиту Лободою Н.О. в актовому залі Львівського національного університету імені Івана Франка відвідали Урочисту академію з нагоди відзначення 100-річчя утворення Західноукраїнської Народної Республіки.

Розпочалися урочистості із доповіді «Століття Листопадового Зриву: уроки для сьогодення та майбутнього», яку виголосив завідувач кафедри історичного краєзнавства Львівського університету, професор Віктор Голубко. Представивши широку ретроспективну картину подій столітньої давності, які знаменували відновлення української державності на теренах Західної України, дослідник вдало провів аналогії із сучасними для нашої країни викликами.

Захід продовжила літературно-музична композиція (заслужена хорова капела України «Боян» ім. Є. Вахняка та  тріо бандуристок «YuMaVita» Львівської національної музичної академії ім. Миколи Лисенка).