Карпова-Лаурсен Яніна Юріївна

Посада: декретна відпустка

Вчене звання: доцент

Наукові інтереси

Маркетинг; інтеграція маркетингу у сферу державного управління; оцінка ефективності функціонування товарних ринків; маркетингові технології в системі становлення та розвитку вітчизняного підприємництва (фаховий) та маркетинг, маркетингова діяльність підприємств та економічна безпека (педагогічний).
Автор понад 50 наукових та науково-методичних робіт, зокрема є автором монографії та співавтором двох навчальних посібників «Маркетинг».

Біографія

ОСВІТА

2011 – присвоєно вчене звання доцента кафедри економіки та менеджменту.

2010 – захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю 08.00.03 – економіка та управління національним господарством на тему «Маркетинг у системі управління товарними ринками в Україні».

2001 – 2005 – навчалася в аспірантурі на кафедрі економічної статистики Львівського національного університету імені Івана Франка.

1996 – 2001 – навчалася на економічному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка за спеціальністю «Економічна статистика» (кваліфікація – економіст).

РОБОТА

2015 – доцент кафедри економіки та менеджменту факультету управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка.

2010 – доцент кафедри економіки та підприємництва Львівської державної фінансової академії.

2005 – старший викладач кафедри економіки та підприємництва Львівської державної фінансової академії.

2001 – асистент кафедри економіки та підприємництва Львівської державної фінансової академії.

Розклад