Як розвивати викладачеві свої навички. Участь у вебінарі ITeachers Meet-Up 2021 #1

25.11.2021 | 04:28

24/11/2021. Доценти кафедри економіки та публічного управління Галина Капленко та Оксана Пікулик кавзяли участь у  онлайн-зустрічі для викладачів ITeachers Meet-Up 2021 #1.від компанії SoftServe на тему «Нейроменеджмент: ефективність в сучасному світі».

Спікер заходу: Денис Прилуцький (директор Project Management Office у SoftServe).

Як працює наш мозок та як люди приймають рішення? Як розуміти нейроменеджмент-процеси? Як викладачу зрозумітиь нейроменеджмент-процеси, що у свою чергу впливає на взаєморозуміння зі студентами.

У конкурентному освітньому середовищі такі івенти є корисними для викладачів. Ми сьогодні постійно удосконалюємо свої сучасні навички та вміння, удосконалюємо освітній процес, співпрацюємо з стейкхолдерами (внутрішніми та зовнішніми).