Відбувся “Осінній благодійний ярмарок”

03.11.2019 | 20:46

Робити добро легко! А особливо тоді, коли його творить уся університетська спільнота!
 30 жовтня у Львівському національному університеті ім. І. Франка відбувся “Осінній благодійний ярмарок”. До його організації активно долучились усі факультети університету, адже головною метою заходу був збір коштів на допомогу паліативним дітям. Тож студенти з усією людською щирістю та сердечною теплотою готували різноманітні смаколики – випічку, солодощі та напої ???.

Студенти факультету управління фінансами та бізнесу першого та другого курсів надзвичайно відповідально поставились до виконання “завдання”: імпровізована вітрина просто ломилася від великого асортименту кондитерських виробів. Зусиллями факультету було реалізовано продукції на 2845 грн. Дякуємо усім, хто підтримав ідею заходу та долучився до його реалізації!!!