Розпорядження про організацію самостійного вибору студентами навчальних дисциплін на 2016-2017 навчальний рік

25.02.2016 | 16:33

ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИСТЕТ ІМЕНІ ІВАНА ФРАНКА
ФАКУЛЬТЕТ УПРАВЛІННЯ ФІНАНСАМИ ТА БІЗНЕСУ

_19.02.2016р.___ м. Львів № р-26

Про організацію самостійного вибору студентами

навчальних дисциплін на 2016-2017 навчальний рік

Відповідно до Тимчасового Положення про організацію освітнього процесу у Львівському національному університеті імені Івана Франка, ухваленого Вченою Радою Університету від 24.11. 2015 року,  протокол №9/11 (п. 2.3.):

1. Завідувачам кафедр, порадникам академічних груп в період з 5 березня до 1 квітня 2016 року провести роботу щодо вибору студентами навчальних дисциплін для формування індивідуальних навчальних планів на 2016-2017 навчальний рік.
  2. Завідувачам кафедр на сайті факультету розмістити презентаційні матеріали за формою:

Назва навчальної дисципліни за вибором студента
Мова викладання
Форми організації навчального процесу (лекції, практичні, семінарські, лабораторні заняття)
Форма підсумкового контролю
Викладачі, які забезпечують навчальний процес
Коротка анотація навчальної дисципліни
Мета та основні завдання навчальної дисципліни
Компетентності, які набуде студент при вивченні дисципліни
Рекомендована література

1. Заступнику декана Ситник Н. С. в термін до 5 квітня 2016 року сформувати групи для вивчення вибіркових дисциплін за ознаками вибору спеціалізацій та формування компетенції фахівця.

В.о. декана                                                                 А. В. Стасишин