Міжнародна науково-практична конференція “Сучасна парадгма публічного управління”

08.12.2023 | 22:22

У Львівському університеті продовж 30 листопада – 2 грудня проходила П’ята Міжнародна науково-практична конференція «Сучасна парадигма публічного управління» .

30 листопада 2023 року у Будинку Вчених розпочала роботу ювілейна Міжнародна науково-практична конференція “Сучасна парадигма публічного управління” – три дні спільної роботи академічної спільноти, здобувачів вищої освіти та фахівців з органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Організаторами заходу є Львівський національний університет імені Івана Франка (факультет управління фінансами та бізнесу), Національний університет “Чернігівська політехніка”, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, Державний університет «Житомирська політехніка»  спільно з Комітетом Верховної  Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, Центром адаптації державної служби до стандартів європейського союзу,  Асоціацією місцевих рад «Ради Львівщини та з іноземними партнерами зі Словаччини, Польщі, Грузії, Болгарії.

Метою проведення Конференції  є висвітлення результатів наукових досліджень та обговорення векторів поєднання зусиль закладів вищої освіти, наукових установ, органів влади та місцевого самоврядування та громадськості щодо пошуку спільних ефективних підходів до вирішення актуальних проблем забезпечення та посилення національної  безпеки України; подолання викликів, з якими стикнулися громади, регіони в умовах воєнного стану; досягнення ефективності інституційної та функціональної взаємодії в системі публічного управління в умовах невизначеності, глобальних викликів; аналіз ризиків та криз; відновлення та відбудова України. Окрім дискусій та роботи за секціями, передбачено на Конференції обговорити питання сприяння залученню здобувачів вищої освіти до наукових досліджень у сфері публічного управління та адміністрування, обговорити  основні вектори оновлення освітніх програм  за спеціальністю 281 “Публічне управління та адміністрування”, сформувати у здобувачів вищої освіти розуміння та усвідомлення ролі молоді у формуванні майбутнього України та участі в публічному управлінні.

Програма_5 Міжнародної конференції