Бінарна лекція на тему: «Сучасний фахівець з обліку і оподаткування: формування та перспективи реалізації» (лектори: викладач кафедри обліку, аналізу і контролю – д.е.н., доцент Петришин Л.П., директор ПП Академія професійного бухгалтера, сертифікований бухгалтеро – Шахно Л.І.)

15.09.2021 | 21:49

У рамках заходів факультету управління фінансами та бізнесу до події Welcome week 15 вересня 2021 року кафедра обліку, аналізу і контролю прийняла активну участь і представила дуже цікавий і пізнавальний для студентів захід.

Викладач кафедри обліку, аналізу і контролю – д.е.н., доцент Людмила Петришин спільно із Людмилою Шахно (директором ПП Академія професійного бухгалтера, тренером тематичних тренінгів, сертифікованим міжнародним професійним бухгалтером СІРА та сертифікованим бухгалтером -практиком САР) провели бінарну лекцію на тему: «Сучасний фахівець з обліку і оподаткування: формування та перспективи реалізації».

Під час бінарної лекції доцент Людмила Петришин визначила мету та переваги освітньої програми «Облік, аналіз та фінансові розслідування», перспективи і можливості, які вона відкриває для студентів. Адже в умовах стрімкого розвитку бізнес-процесів висококваліфікований фахівець-обліківець користується чималим попитом серед стейкхолдерів, може працювати за суміжними спеціальностями (фінанси, банківська та митна справа, страхування тощо), розпочати власний бізнес, претендує на високий рівень оплати праці і соціальні гарантії тощо.

Сучасний фахівець з обліку і оподаткування максимально швидко і точно повинен реагувати на зміни, активно включатися у процеси діджиталізації і цифровізації, брати на себе відповідальність і приймати ефективні управлінські рішення.

Дякуємо лекторам за цікаву лекцію, всім учасникам за плідну співпрацю і гарний настрій!

І як сказав Зіг Ціглар: «Ви не повинні бути великим, щоб почати, але ви повинні почати, щоб бути великим»…