Відкрита лекція з навчальної дисципліни «Міжнародні фінанси»

15.03.2018 | 17:35

13 березня 2018 року на факультеті управління фінансами та бізнесу відбулася відкрита лекція на тему «Світова валютна система» (навчальна дисципліна «Міжнародні фінанси»), проведена доцентом кафедри державних та місцевих фінансів, к.е.н. Голинським Ю. О.

Було розглянуті питання сутності валютної системи, її видів та елементів, поняття валютного курсу, розрахункових видів валютних курсів та їх класифікації залежно від ступеня гнучкості. Особливу зацікавленість у студентів викликало питання чинників впливу на валютний курс, можливості та доцільності активного втручання держави в процес формування валютного курсу та наслідки цих дій як для валютного ринку, так і для інвестиційного бізнес-клімату й економіки в цілому.

На лекції були присутні студенти груп УФФ-41с та УФФ-44с, а також викладачі кафедри державних та місцевих фінансів.

У процесі обговорення лекції було відзначено, що заняття проведене на належному науково-методичному рівні та відповідає необхідним вимогам.