Науковий семінар на тему «Прогнозування як елемент бюджетної стратегії»

Боднар Віталій,
Дата проведення: 30.11.2017 о 13:00 год. в Вул. Медової Печери, 53, ауд. 210

7 грудня 2018 р. на кафедрі державних та місцевих фінансів відбувся науковий семінар на тему«Прогнозування як елемент бюджетної стратегії». Цього разу представив свої наукові здобутки для студентів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» аспірант першого року навчання Боднар Віталій. В ході заходу обговорювалися питання щодо використання факторного аналізу для створення прогнозу показників дохідної та видаткової частини державного бюджету; застосування оптимальних методів прогнозування при формуванні бюджетної стратегії; аналіз і обробка результативних показників і їх відображення в програмі Tableau.

Під час семінару вдалося створити атмосферу цікавого предметного обговорення, де кожен мав можливість висловитись, поставити запитання та визначитись із напрямками власних майбутніх досліджень.