Науково-практичний семінар «Громадський бюджет Львова: як отримати 3 мільйони на свою ідею»

Дзвенислава Челепіс, Відділ громадського партнерства Управління «Секретаріат ради» Львівської міської ради, завідувач сектору громадських слухань, Тарас Фриз, Відділ громадського партнерства Управління «Секретаріат ради» Львівської міської ради, начальник відділу аналізу та планування
Дата проведення: 30.11.2017 о 13:00 год. в Вул. Медової Печери, 53, ауд. 210

17 жовтня 2018 р. на факультеті управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка у рамках Європейського тижня місцевої демократії відбувся науково-практичний семінар «Громадський бюджет Львова: як отримати 3 мільйони на свою ідею». Учасниками заходу стали представники відділу громадського партнерства Управління «Секретаріат ради» Львівської міської ради – завідувач сектору громадських слухань Дзвенислава Челепіс, начальник відділу аналізу та планування Тарас Фриз, провідний спеціаліст сектору громадських слухань Зоряна Папіж, а також студенти факультету, які навчаються за спеціалізаціями «Фінанси, митна та податкова справа» і «Управління фінансами та правове забезпечення бізнесу», завідувач та викладачі кафедри державних та місцевих фінансів – проф. Наталія Ситник і Уляна Ватаманюк, доц. Юрій Голинський.

В рамках заходу студенти дізналися про можливості впливу на соціально-культурний розвиток нашого міста за допомогою напрацьованих інструментів громадської участі. Особливу увагу доповідачі зосередили на Громадському бюджеті Львова та громадських слуханнях, ознайомивши майбутніх фінансистів із структурою Львівської міської ради і депутатського корпусу. У рамках науково-практичного семінару відбувалися цікаві дискусії з приводу фінансування інфраструктурних проектів та обговорення нових ідей для їх започаткування у м. Львові. Студенти також мали можливість розробити і обгрунтувати власні проекти розвитку міста, взявши участь в імпровізованому конкурсі, водночас ділились своїм досвідом і ті з них, які вже мають практичні напрацювання у цій сфері та були учасниками таких конкурсів.

Проведення таких заходів дає змогу студентам-магістрам отримати різнопланові знання у межах навчальних дисциплін обраних ними спеціалізацій, беручи участь у різноманітних комунікативних заходах, організованих у рамках Європейського тижня місцевої демократії у м. Львові.