Зимова сесія 2017/2018

08.11.2017 р.

м. Львів

№ р-74

Про виконання наказу ректора Львівського національного університету імені Івана Франка від 03.11.2017 р. № 4086 “Про зимову екзаменаційну сесію 2017/2018 навчального року”

На виконання наказу ректора Львівського національного університету імені Івана Франка від 03.11.2017 р. № 4086 “Про зимову екзаменаційну сесію 2017/2018 навчального року”:

1. Зимову екзаменаційну сесію 2017/2018 навчального року для студентів денної форми навчання факультету управління фінансами та бізнесу провести з 21 грудня 2017 року по
    5 січня 2018 року.
  2. Зимову екзаменаційну сесію 2017/2018 навчального року для студентів заочної форми навчання провести згідно з планом лабораторно-екзаменаційних сесій, затвердженим проректором Університету 29.04.2017 року.
  3. Встановити студентам денної форми навчання зимові канікули з 6 січня по
    8 лютого 2018 року
    .
  4. При проведенні екзаменів та заліків на всіх курсах денної та заочної форм навчання керуватись наказом № 0-80 від 17.07.2012 р., суворо дотримуватись діючих положень про допуск студентів до екзаменаційної сесії, її організацію і ліквідацію академічної заборгованості.
  5. Деканату факультету в термін до 20 листопада 2017 року:
  • узгодити з викладачами графік оформлення заліків, довести їх до відома студентів та подати у навчально-методичний відділ Університету;
  • подати на затвердження проректору Університету розклади екзаменів і довести їх до відома студентів факультету.
  1. Ліквідацію академічної заборгованості після екзаменаційної сесії на денній формі навчання організувати згідно із затвердженим розкладом.
  2. Ліквідацію академічної заборгованості провести в період зимових канікул до початку наступного семестру:
  • за формою “№ 2” – з 29 січня по 2 лютого 2018 року;
  • за формою “К” – з 3 по 8 лютого 2018 року.
  1. Під час екзаменаційної сесії забезпечити щоденну роботу (включаючи вихідні дні) бібліотеки з 900 до 2100 години.
  2. Навчання у другому семестрі розпочати з 9 лютого 2018 року.
  3. Завідувачам кафедр:
  • скласти та довести до відома студентів графік консультацій з усіх навчальних дисциплін, що виносяться на екзаменаційну сесію;
  • відвідувати екзамени під час екзаменаційної сесії з метою забезпечення ефективного внутрішнього контролю та недопущення порушень;
  • довести зміст даного розпорядження до відома професорсько-викладацького складу та в разі виявлення фактів порушень під час екзаменаційної сесії невідкладно вжити заходи щодо їх усунення.
  1. Науково-педагогічним працівникам забезпечити належний порядок звітності про стан проходження екзаменаційної сесії з усіх форм навчання. Екзамени проводити за затвердженим розкладом, не допускати будь-яких їх перенесень без дозволу декана і навчально-методичного відділу Університету.
  2. Деканату факультету забезпечити подачу в навчально-методичний відділ Університету:
  • екзаменаційних відомостей – до 1200 години наступного дня після проведення екзамену;
  • залікових відомостей – до 1200 години першого дня початку екзаменаційної сесії.
  1. Деканату факультету з метою запобігання порушень та зловживань у період зимової екзаменаційної сесії, унеможливлення проявів таких ганебних явищ як хабарництво та корупція, а також надання інформації та методичної допомоги студентам, викладачам та іншим категоріям громадян:
  • оновити стенди, на яких вказати номери телефонів “Зимова екзаменаційна сесія 2017/2018 навчального року” Факультету;
  • вести облік телефонних запитів у спеціальному журналі, щоденно аналізувати їх зміст, інформувати керівництво про особливі випадки, які потребують негайного втручання.
  1. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

В.о. декана факультету управління

фінансами та бізнесу                                                                                       А. В. Стасишин