Випуск фахівців спеціальності «Економічна кібернетика» у 2017 р.

01.07.2017 | 21:30

Чотири роки навчання пролетіли майже непомітно, і ось настав довгоочікуваний день, коли  ще один випуск четвертого курсу спеціальності «Економічна кібернетика» може гордо називати себе бакалаврами.

Успішний захист кваліфікаційних (магістерських) робіт цьогорічними випускниками кафедри.

30 червня на факультеті управління фінансами та бізнесу відбулося урочисте вручення дипломів магістрам – випускникам 2017 року. Ринок праці України поповнився молодими, талановитими, наполегливими, цілеспрямованими, дипломованими фахівцями.

Розділити радість свята із випускниками прийшли їхні батьки, друзі, викладачі, наставники та гості. Привітав випускників декан факультету доцент Стасишин Андрій Васильович, який побажав випускникам успіхів в обраній справі, любові в серці та мирного неба над головою. Теплими та щирими були слова вітання від батьків та наставників академічних груп.

Колектив кафедри економічної кібернетики щиро вітає випускників та бажає їм творчої наснаги, успіхів у кар’єрі та особистому житті!

Перш за все: цінуйте батька й матір,
Не жалійте їм свого тепла.
Не робіть нікому зла і кривди,
За добро добром спішіть віддать.
Не чиніть ще зради Батьківщині:
На чужині щастя не зазнать.
Не забудьте мову калинову,
Пам’ятайте мамині пісні.
Згадуйте хоч інколи про факультет:
Тут лишились роки золоті.
Не цурайтесь праці ніякої,
Бо краса людини лиш в труді.
Дбайте про добробут України:
Хай же стане щастя на землі.
Хай щастить вам завжди і в усьому.
Не зазнайте горя і біди.
Майте друзів вірних на дорозі,
З ними легше по житті іти.