Відкрите лекційне заняття з дисципліни “Моделювання економіки”

15.03.2018 | 14:11

13 березня доцентом кафедри економічної теорії Орловською Анною Богданівною проведено відкрите лекційне заняття з навчальної дисципліни “Моделювання економіки” на тему “Моделі взаємодії споживачів і виробників”. Заняття проведене для студентів 4-го курсу спеціальності “Економічна кібернетика”.

В межах теми розкрито особливості встановлення ринкової рівноваги на ринках одного товару, а також встановлення загальної ринкової рівноваги. Розглянуто 2 однопродуктові моделі, а саме павутиноподібну та модель Еванса. Пояснено основні припущення моделей та продемонстровано як відбувається процес встановлення рівноваги у кожній з розглянутих моделей.

Встановлення загальної ринкової рівноваги розкрито на прикладі моделі Вальраса.  Усі визначені питання продемонстровано у виді математичних співвідношень та графічної інтерпретації за допомогою засобів мультимедійної техніки.

На відкритому заході були присутні студенти групи УФК-41с та викладачі кафедри економічної теорії.

Заняття проведене на належному науково-методичному рівні та відповідає необхідним вимогам.