Відкрита лекція “Основи фандрейзингу та управління проектом. Програми фінансування ЄС – практичні поради ”

03.12.2018 | 10:29

30 листопада 2018 р. на факультеті управління фінансами та бізнесу о 1150 год. (в корпусі по вул. Коперника 3, в аудиторії 510) відбулась відкрита лекція к.е.н., доц., в.о. завкафедри менеджменту Львівського Інституту Менеджменту, керівника проектів Агенції європейських інновацій, регіонального директора Digital Studio FeelGoodLabs Кульчицького Івана Івановича на тему: “Основи фандрейзингу та управління проектом. Програми фінансування ЄС – практичні поради ”.

Захід організовувався кафедрою економічної теорії в рамках реалізації проекту Жана Моне 575241-EPP-1-2016-1-UA-EPPJMO-MODULE «The economy in European integration: internal challenges and external dimensions” за фінансової підтримки ЄС.

Лекція проходила у невимушеній робочій атмосфері. Лектор на прикладах із власного досвіду розповідав студентам І та ІІ курсів що таке пошук донорів для реалізації власних ідей, а також дуже багато цікавих речей про можливості стажувань закордонних та реалізації різноманітних проектів.

На лекції обговорювалися такі актуальні проблеми:

• що таке фандрейзинг;
  • як ідею перетворити у проект;
  • які є структурні фонди ЄС і яка мета їх функціонування;
  • практичні поради залучення фінансування на реалізацію проектів;
  • інструменти, які допомагають ефективно управляти проектом.;
  • план формування компетенцій проектного менеджера;
  • проблеми інтеграції європейського досвіду з реалізації проектів в українські реалії;
  • наукова мобільність студентів та викладачів.

У підсумку, студенти здобули такі знання та компетенції :

• які існують джерела фінансування проектних ідей;
  • алгоритм співпраці із грантодавцями;
  • дізналися, які навички і знання потрібні проектному менеджеру.

Характерною особливістю даного заходу було те, що лектор постійно застосовував елементи мотиваційного тренінгу, що в подальшому допоможе учасникам заходу правильно визначити власну мету. Також, після завершення пари у багатьох студентів ще виникло багато додаткових запитань до лектора.

Більше фото можна переглянути за посиланням: https://photos.app.goo.gl/vAjcDmpvWWRpnfhN9