Участь у громадському віче “Ні “виборам” в Криму”

21.03.2018 | 12:55
18 березня 2018 р. на площі біля пам’ятника Т.Г. Шевченку відбулось громадське віче “Ні “виборам” в Криму!”.
Незважаючи на негоду, на громадську акцію, аби виявити свою свідому українську позицію, прийшли сотні небайдужих, у тому числі керівництво, викладачі та студенти факультету управління фінансами та бізнесу.

До присутніх звернувся український військовий, морський офіцер, капітан ІІ рангу запасу військово-морських сил Збройних Сил України, заступник голови Спілки офіцерів України в Севастополі, громадський діяч та актор Тимур Баротов.

“Сьогодні в Криму чиниться черговий злочин Кремля. І ми всі є його свідками. Злочин, наслідком якого стане міжнародний суд та міжнародний трибунал. Те, що ми сьогодні зібрались тут, на ще один крок наближає нас до перемоги”.

“Ми мусимо розуміти, що гібридна війна – це не лише військові дії, це інформаційна війна. Наше з вами завдання – донести до міжнародної спільноти правду. Україна про Крим не забула. Це наша невід’ємна частина”, – наголосив Юрій Яценко, колишній політв’язень, радник Міністра закордонних справ України, юрист.