Участь кафедри державних та місцевих фінансів в профорієнтаційному заході Career Orientation у Львівській міській раді

22.05.2017 | 22:48

У суботу, 20 травня 2017 року, у Львівській міській раді відбувся профорієнтаційний захід Career Orientation, організований місцевою командою Enactus (міжнародна неприбуткова організація, що об’єднує студентів, викладачів та представників бізнесу, які використовують силу підприємницької дії для покращення якості життя та життєвих стандартів людей з різними потребами).

З ініціативи студента групи УФФ-11 с Максима Гранта, участь в заході взяла і кафедра державних та місцевих фінансів.

Доцент кафедри Голинський Ю. О. розповів майбутнім абітурієнтам про професії економіста та фінансиста, а також про переваги здобуття відповідної спеціальності на факультеті управління фінансами та бізнесу.