Андріївські вечорниці

17.12.2017 | 18:13

13 грудня відзначають день святого Андрія Первозванного, в народі відомий як Андріївські вечорниці або ж просто «Калита».

За традицією, в ніч з 12-го на 13-е грудня хлопці робили різноманітні дрібні капості дівчатам, намагаючись таким чином звернути на себе увагу. Дівчата ж в цей час займалися таємним обрядом — проводили ворожіння на судженого і на результат майбутнього сімейного життя.

Продовжуючи традицію наших предків, студенти факультету управління фінансами та бізнесу, що проживають у гуртожитку №7, й собі організували Андріївські вечорниці.

Окрім веселих розмов, забав та розваг, звичайно ж було і ворожіння. Молодь, намагаючись привідкрити завісу майбутнього, ворожила на взутті, картах, кавовій гущі, записках і т.д.

Вечір видався теплим і веселим… Та залишить по собі тільки приємні спогади.