Проєкт «Українсько-американська зимова школа «Успішна жінка в бізнесі»

Кафедра фінансового менеджменту спільно з Посольством США в Україні та ГО “Зелена економіка України”

Проект спрямований на покращення знань та компетентностей жінок у сфері бізнесу, посилення їх лідерських здібностей, що сприятиме створенню нових робочих місць та зростанню ефективності підприємництва.

Цільовою аудиторією є жінки, зацікавлені у розвитку своєї професійної кар’єри не залежно від віку, соціального статусу та місця проживання.

В рамках проекту проведено круглий стіл «Успішна жінка в бізнесі: сучасні виклики та можливості» (26 вересня 2019 р.). Цей захід мав на меті ознайомлення та поширення інформації про шляхи професійного зростання та освітні можливості для жінок, що бажають розвивати свої підприємницькі здібності. Круглий стіл зібрав понад три десятки зацікавлених людей навколо ідеї розвитку підприємництва та успішної кар’єри жінок. Активними учасниками заходу стали представник Львівського обласного центру зайнятості Буряк І.В. та директор Львівського центру професійно-технічної освіти Вантух З.З., керівник відділу ділових індустрій Львівської міської ради Заяць Г.О. та радник міського голови Довжик В.В., викладачі та студенти НУ «Львівська політехніка», Львівського інституту економіки та туризму, факультету управління фінансами та бізнесу, представники Центру американських студій ЛНУ.

Викладачі кафедри (проф. Ситник Н.С., доц. Сич О.А., доц. Смолінська С.Д., доц. Ясіновська І.Ф.) провели заняття в Українсько-американській зимовій школі «Успішна жінка в бізнесі» (січень-лютий 2020 р.).